لیگ دسته دوم فوتبال

آوالان کامیاران مسابقات لیگ دسته 2 را با پیروزی آغاز کرد

سنندج - ایرنا - در ادامه مسابقات فوتبال لیگ دسته 2 کشور، تیم آوالان کامیاران 2 بر صفر برابر شهرداری بم به برتری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این مسابقه عصر یکشنبه از هفته اول رقابت های لیگ دسته دوم کشور، در استادیوم آزادی کامیاران و در حضور بیش از 600 تماشاگر برگزار شد.
در نیمه اول این مسابقه هر دو تیم، بازی متعادلی از خود به نمایش گذاشتند و به نتیجه تساوی بدون گل دست یافتند اما در نیمه دوم، آوالان با حمایت طرفدارانش بازی را هجومی آغاز کرد و به گل برتری نیز دست یافت‌.
در دقیقه 50 سهند اسدی بازیکن آوالان کامیاران موفق شد دروازه تیم شهرداری بم را باز کند تا تیم آولان امیدوار به پیروزی در این بازی باشد.
در دقیقه 70 نیز کیوان مارابی توانست دومین گل آولان را به ثمر برساند تا این تیم با کسب پیروزی در این مسابقه، با تفاضل گل در رد دوم جدول قرار گیرد.
تیم آولان با سرمربیگری حمید امامی، مربیگری فریدون فاتحی و شهریار مردابیگی بازی های خود را در لیگ دسته دوم آغاز کرده است.
تیم فوتبال آوالان کامیاران در گروه الف رقابت های لیگ دسته دوم با تیم های چوکا تالش، شهرداری بم، مس نوین کرمان، استقلال اهواز، کاسپین قزوین، شهرداری همدان، فولاد نوین اهواز، مقاومت تهران، سردار بوکان، ایران جوان بوشهر، راه آهن تهران و خوشه طلایی ساوه هم گروه است.
رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور با حضور 28 تیم در 2 گروه 14 تیمی برگزار می شود که از هر گروه 2 تیم مستقیم و یک تیم از طریق پلی آف به لیگ دسته اول صعود و از هر گروه 2 تیم نیز به لیگ سه سقوط می کنند.
تیم آوالان کامیاران قبلا با نام های شهرداری کامیاران، پیروزی و اتحاد در رده های مختلف بازی کرده است. کامیاران با 102 هزار نفر جمعیت در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.
7349/6108

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال