ایران با همه توان مقابل اسلام ستیزی ایستاده است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه راه شهدای اسلام زمینه ساز فراگیر شدن دین است، گفت: ایران اسلامی با همه توان مقابل اسلام ستیزی ایستاده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله سید محمدحسین شاهرودی شامگاه یکشنبه در آیین یادواره شهدای امنیت پایدار شهرستان کامیاران اظهار داشت: ایران با دفاع از مظلوم و ایستادگی مقابل استکبار در 40 سال گذشته به دنبال زنده نگه داشتن اسلام بوده است.
وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام با طرح جدایی دین از سیاست به دنبال حذف اسلام و نام خدا از زندگی مردم هستند، افزود: ایران با کمک خدا و حمایت مردم در مقابل این فتنه بزرگ دشمن ایستاده است.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام با هدف منزوی کردن ایران بود، تاکید کرد: این عمل برخلاف انتظار آمریکایی ها با مخالفت کشورهای اروپایی باعث منزوی شدن آمریکا شد.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اقتدار کنونی ایران را به برکت خون شهدا و ایثار مردم دانست و یادآور شد: مشکلات امروز کشور مسایلی است که هر انقلابی برای تکامل باید از آنها عبور کند.
وی با اشاره به اینکه مفسدان اقتصادی بسزای اعمال خود خواهند رسید، گفت: انقلاب در حال غربالگری و حذف افراد ناتوان و ناکارآمد است که به امید خدا با این اقدامات از این سختی ها نیز به خوبی عبور خواهیم کرد.
این یادواره در راستای کنگره 5400 شهید استان کردستان توسط سپاه و با حضور مسئولان و خانواده شهدای شهرستان برگزار شد.
کامیاران با 102 هزار نفر جمعیت، 40 آزاده، 578 جانباز سرافراز و 412 شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است.
7349/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال