انتقاد رئیس شورای شهر از عدم توجه به وضعیت راه ارتباطی دلبران به قروه

سنندج - ایرنا - رئیس شورای اسلامی شهر دلبران با انتقاد از عدم توجه به وضعیت جاده دلبران به قروه گفت: دستگاه های مربوطه هیچ تلاشی برای ارتقای کیفی و بهسازی این جاده نمی کنند.

جعفر حیدری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه فاصله شهر دلبران تا قروه 18 کیلومتر است، اظهار کرد: این جاده از ابتدا به عنوان راه روستایی احداث شد و بعد از تبدیل دلبران به شهر هیچگونه عملیات ترمیم، بهسازی و تعریض در این راه اجرا نشده است.
وی افزود: ساکنان چند روستا و کامیون های شاغل در معدن پوکه ساختمانی از این جاده تردد می کنند در حالیکه حتی از داشتن خط کشی و امکانات ابتدایی یک راه روستایی نیز محروم است.
حیدری با بیان اینکه 2 سال پیش تصادف ناگواری در این جاده رخ داد و اعضای یک خانواده در این حادثه جان باختند، تاکید کرد: مردم بعد از این اتفاق اعتراض هایی انجام دادند و مسئولان شهرستان قروه نیز قول دادند نسبت به ترمیم و تعریض جاده دلبران اقدام کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر دلبران یادآور شد: با وجود گذشته 2 سال از قول مسئولان، هیچ اقدامی برای رفع مشکلات این راه صورت نگرفته و مشکلات همچنان باقی است.
وی با اشاره به اینکه جاده دلبران - قروه به عنوان راه روستایی تعریف شده است، گفت: وضعیت این راه هنوز در بلاتکلیفی است و مشخص نیست متولی رسیدگی به اعتراض مردم چه دستگاهی است؟
حیدری افزود: در زمان بارندگی چاله های این راه پر از آب می شود و رانندگی در این مسیر مشکل است و هر لحظه امکان وقوع حادثه رانندگی وجود دارد.
وی با بیان اینکه روز گذشته یکدستگاه خودروی پژو 206 به علت شرایط بد جاده در زمان بارش باران در این مسیر واژگون شد، اضافه کرد: امیدواریم مسئولان راه و شهرسازی قروه هر چه زودتر برای بهسازی و مرمت این راه ارتباطی پر تردد اقدام کنند.
شهر دلبران با هشت هزار نفر جمعیت در 18 کیلومتری قروه قرار دارد. قروه نیز در 90 کیلومتری شرق سنندج واقع شده است.
خبرنگار: وریا کرمی**انتشار: سلیمانی
7355/9102

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال