برگزاری کنسرت خیریه پیام عزیزی برای حمایت از کودکان بی سرپرست در سنندج

سنندج- ایرنا- 'پیام عزیزی' پس از حضوری موفق در جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر و در راستای حمایت از کودکان بی‌سرپرست در روزهای 25 و 26 اسفند در سنندج کنسرت خیریه برگزار می‌کند.

به گزارش ایرنا، این کنسرت با حمایت از کودکان بی‌سرپرست و با شعار' می‌خواهیم آرام خاطر کودکان نیازمند و بی‌سرپرست شهرمان باشیم' و با همت حوزه هنری استان و همکاری شرکت فرهنگی هنری 'ترانه سرای آبیدر' در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار می‌شود.
پیام عزیزی در آخرین کنسرت بزرگ عرفانی خود با گروه 'با قدسیان' در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران به روی صحنه رفت و مورد استقبال علاقمندان به موسیقی از تهران و شهرستان‌های ارومیه، مهاباد، سردشت، پاوه، کرمانشاه، رشت، عنبران و سنندج قرار گرفت.
وی که سال گذشته با 'سامی یوسف'خواننده سرشناس جهان اسلام در آلبوم موسیقی 'برکت' Barakah آهنگ‌های 'یا رسول الله یا شای مدینه' و مسلمانان با شعر'مسلمانان چه حال است این' از سروده‌های 'شیخ عبدالرحمان خالص' را به صورت مشترک اجرا کرده بود، در کنسرت فرهنگسرای نیاوران نیز، این 2 آهنگ عرفانی را به همراه نوازندگان گروه خود اجرا کرد و شور و حال خاصی به سالن بخشید.
پیام عزیزی در یادداشت کوتاهی در مورد این کنسرت نوشته است: به یاری خداوند بخشنده و مهربان و به برکت و رحمت حضرت رسول اکرم (ص) بعد از اجرای کنسرتهای متعدد خیریه در شهرهای مختلف کشور، با افتخار اولین کنسرت خیریه به حمایت از کودکان بی‌سرپرست و نیازمند در شهر سنندج به تاریخ ٢٥ و ٢٦ اسفند ماه ٩٥ با حضور گرم و صمیمی شما مردم خداجو و انسان‌دوست کردستان برگزار خواهد شد، امید است این کنسرت سرآغازی برای فراگیری آن در سراسر کشور عزیزمان ایران باشد.
کنسرت خیریه پیام عزیزی روزهای 25 و 26 اسفند امسال در ساعت 9 شب و در 2 سانس مختلف برگزار می شود.
7348/ 3020
**خبرنگار: افسانه گلباغی/**انتشاردهنده: عبدالله رحمانی
** آگاهی از آخرین اخبار استان کردستان در کانال زیر:
@IRNASANANDAJ
https://telegram.me/joinchat/DHygAj7hzZXSBJmWuX3Bvg

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال