کانون زبان ایران شعبه سنندج تا نیمه اول سال 95 به بهره برداری می رسد

سنندج - ایرنا - مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان از بهره برداری کانون زبان ایران شعبه سنندج تا پایان سال جاری یا نیمه اول سال اینده خبر داد.

سهیلا شیخی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پروژه جزو پروژه های مصوب سفر رهبری به استان بوده و در بلوار توحید سنندج تحت نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان در حال احداث است.
وی گفت: این پروژه با زیربنای سه هزار و 440 متر مربع در چهار طبقه توسط اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان دستگاه اجرایی و شرکت آباد شهر تدبیر به عنوان مشاور پروژه در حال اجرا است.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان اعتبارات این پروژه را 43 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: برای بهره برداری و اتمام این پروژه 25 میلیارد ریال دیگر اعتبار نیاز است.
وی پیشرفت فیزیکی این پروژه را بیش از 40 درصد اعلام کرد و گفت: این پروژه اواخر سال جاری و یا نیمه اول سال 95 به بهره برداری خواهد رسید.
شیخی این پروژه را نخستین پروژه وسیع کانون زبان ایران در سنندج و استان دانست و اظهار کرد: ساخت این مجموعه با این کیفیت و وسعت یادگاری ارزشمند در پرونده کاری سازندگان آن است و نتیجه آن به کودکان و نوجوانان می رسد.
او در ادامه افزود: کانون ظرفیت های بسیار بالایی برای رشد ذهنی و پرورش استعدادهای کودک و نوجوان دارد و ایجاد کانون زبان و مرکز کانون سنندج می تواند نوید بخش توسعه فرهنگی برای استان باشد.
به گفته وی احداث مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری به حساب می آید چون خروجی آن می تواند در توسعه کشور اثرگذار باشد.
شهرستان سنندج هم اکنون دارای چهار مرکز فرهنگی و هنری است که به کودکان و نوجوانان خدمات فرهنگی، هنری و ادبی ارائه می دهد.ک/3
7348/1904

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال