مهاجرت شهر جدید توپ آغاج را به شدت تهدید می کند

بیجار - ایرنا - شهردار شهر جدید توپ آغاج بیجار گفت: شهر توپ آغاج، تحصیل کرده زیادی دارد و مهاجرت آنها به شهر بیجار، جمعیت شهر را به شدت تهدید می کند.

به گزارش ایرنا، مصطفی کاظمی شامگاه سه شنبه در نشست بررسی مشکلات شهر توپ آغاج بیجار با اشاره به وضعیت کمبود آب کشاورزان گفت: شهرهای بزرگ و جاذبه های متفاوت و گوناگون آن در بحث اشتغال، شهرهای جدید را خالی می کند.
وی با اشاره به نبود انگیزه برای سرمایه گذاری در این شهر اظهار کرد: درآمد اغلب مردم منطقه از محل فعالیت های کشاورزی و آن هم از نوع سنتی است که به دلیل کم آبی شدید، نیاز ضروری به حفرچاه عمیق وجود دارد.
به گفته وی عدم فعالیت بانک ها بویژه بانک کشاورزی هم موجب اتلاف وقت مردم شهر توپ آغاج و روستاهای همجوار آن جهت سفر به شهر بیجار شده است.
کاظمی با اشاره به اهمیت راه و نقش آن در توسعه منطقه گفت: تردد ماشین های سنگین شرکت های راه سازی موجب شده است راه فعلی و اصلی توپ آغاج به شدت آسیب ببیند و نبود تابلوهای راهنمایی و رانندگی هنگام ورود به جاده زنجان – بیجار نیز به افزایش تصادفات منجر می شود.
شهردار توپ آغاج از مسوولین خواست برای تکمیل دیوار کمربندی داخل شهر و بهبود وضعیت خیابان شهر، همت کنند تا چهره شهر سبک و سیاق شهر اسلامی به خود بگیرد.
کاظمی با اشاره به پایداری مردم توپ آغاج در قبل و بعد از انقلاب و دوران دفاع مقدس تاکید کرد: تبدیل توپ آغاج به شهر انتظارات خاصی در میان مردم ایجاد کرده است و سزاوار پاسخ شایسته مسوولان است.
کاظمی در ادامه با اشاره به عدم پوشش شبکه های دیجیتال صدا و سیما گفت: پوشش تلفن همراه و همچنین واگذاری تلفن ثابت نیز در بعضی محلات با مشکل مواجه است.ک/2
7350/533

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال