شهردار شهر 700 نفره ˈ پیرتاج ˈ از توابع شهرستان بیجار معرفی شد

بیجار - ایرنا - ˈ امیر فرخیان ˈ روز دوشنبه با حضور فرماندار بیجار، اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسوولان محلی به عنوان شهردار ˈ پیرتاج ˈ از توابع شهرستان بیجار، معرفی شد.

به گزارش ایرنا، فرماندار بیجار در آیین معارفه شهردار جدید پیرتاج با اشاره به توجه دولت به خدمت رسانی بیشتر به مناطق محروم گفت: امید است با ارتقا روستاهای پرجمعیت واقع در مناطق دور افتاده و کمتر برخوردار به شهر، روند مهاجرت کاهش یابد.
حمدالله کرمی، تلاش و کوشش مضاعف نیروهای جوان برای توسعه شهرهای جدید را فرصتی مناسب دانست و تکریم مردم در ادارات و پاسخگویی را از انتظارات نظام اسلامی دانست.
فرماندار بیجار شفاف سازی عملکرد و اطلاع رسانی را از موارد لازم و ضروری برشمرد و گفت: دولت تلاش می کند خدمت رسانی بیشتری به مناطق دور افتاده و کمتر برخوردار ارایه کند.
فرماندار بیجار بر ایجاد درآمد پایدار توسط شهرداری پیرتاج و استفاده از توان نیروهای مردمی در این راستا تأکید کرد.
به گفته وی متأسفانه در شهر پیرتاج از قابلیت سنگ گرانقیمت آن به درستی استفاده نشده و لازم است شهردار با افرادی که از این معدن برداشت می کنند ضمن توافقاتی و براساس قانون از این ظرفیت برای آبادانی شهر بهره بگیرند.
کریمی تصریح کرد: انتظارات مردم از شهردار باید متناسب با اختیارات و امکانات باشد کما اینکه شهردار تمامی توان خود را در راستای پیشرفت و توسعه همه جانبه شهر به کار می گیرد.
شهر جدید پیرتاج با جمعیتی در حدود 700 نفر در 50 کیلومتری شهر بیجار واقع شده است.
انگور مرغوب این منطقه از شهرت استانی و حتی منطقه ای برخوردار است و در تاکستان های این شهر کوچک 18نوع انگور مرغوب برداشت می شود که به استان های همدان و زنجان و شهرهای بیجار، دیواندره و سنندج صادر می شود.ک/2
7350/533

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال