سربازان مناطق سیل زده یک ماه مرخصی می گیرند

تهران - ایرنا - رییس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یک ماه مرخصی اضطراری برای سربازان مناطق سیل زده که به عمد یا سهو غیبت کردند، در نظر گرفته شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، سردار موسی کمالی در حاشیه برگزاری جشنواره جوان سرباز در جمع خبرنگاران افزود: اعزام سربازان و مشمولان خدمت وظیفه ساکن در مناطق سیل زده در سه مرحله به مدت 2 ماه به تعویض انداختیم و به نیروهای مسلح نیز اجازه دادیم با تشخیص خود آنها، اعزام این مشمولان را به آینده موکول کنند.
وی گفت: همچنین در حال بررسی هستیم سربازانی که خانواده های آنها در مناطق سیل ‌زده با مشکل روبه رو شده‌ اند تسهیلاتی از جمله انتقال به محل سکونت و معافیت در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد:در مرحله بعد نیز بخشودگی از خدمت را برای سربازان مناطق سیل زده در نظر می‌ گیریم که البته بخشی از این تسهیلات در اختیار رهبر معظم انقلاب و بخشی از آن در اختیار رییس ستاد کل نیروهای مسلح است.
کمالی در پاسخ به سووالی مبنی بر غیبت مشمولان، افزود: مشمولان غایبی که هشت سال از زمان غیبت آنها تا پایان سال 97 گذشته تا پایان فروردین ماه فرصت دارند برای نام نویسی با مراجعه به دفاتر پلیس + 10 اقدام کنند.
وی گفت: سربازان پیش قراول در دفاع، امنیت و حوادث کشور هستند، آنها زودتر از اقشار دیگر در حوادث از جمله مناطق سیل زده حضور می یابند که در سیل اخیر شاهد حضور آنها بودیم.
اجتمام*9022*9105/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال