گردهمایی گردان ابوذر و رزمندگان دفاع مقدس در گتوند برگزار شد

دزفول-ایرنا-گردهمایی گردان ابوذر و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس روزجمعه با حضور فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور،نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی،فرماندار،امام جمعه و قشرهای مختلف مردم درسالن سپاه شهرستان گتوند برگزار شد.

به گزارش ایرنا،در این گردهمایی که فرماندهان،رزمندگان،جانبازان دوران دفاع مقدس و خانواده های شهدا حضور داشتند، حاضرین باردیگر با آرمان های شهدا تجدید میثاق کرده و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور در این آیین به رشادت ها، همدلی و اتحاد شهدا و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: همانگونه که اولویت ما در دوران هشت سال دفاع مقدس جنگ و دفاع از کشور بود، امروز هم اگر ما در کنار هم قرار بگیریم مشکلات رفع خواهند شد.
سردار احمد خادم سیدالشهدا افزود: فرمانداران شوشتر و گتوند، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، روحانیون، مسئولین و مردم دست به دست هم دهیم و اشتغال،تولید و مسایل اقتصادی را در اولویت قرار دهیم.
وی ادامه داد: همه مدیران توان خود را برای رفع مشکلات این 2 شهرستان بکار بگیرند و از اختلافات دوری کنند.
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب کشور در به پتانسیل و ظرفیت های شهرستان های شوشتر و گتوند در حوزه های مختلف بویژه کشاورزی و گردشگری اشاره کرد و افزود: در این شرایط اقتصادی که قرار داریم قطعا باید با وحدت، انسجام و کارآمدی بالا در تولید کشاورزی و اشتغال تلاش کنیم تا بتوانیم مشکلات بیکاری منطقه را رفع کنیم.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان در این مراسم به اتحاد و نقش اقوام مختلف در پشتیبانی از ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد وگفت: نمونه بارز وحدت گتوندی ها و شوشتری ها در دوران هشت سال دفاع مقدس بود.
مسلم رحیمی افزود: رزمندگان شهرستان های شوشتر و گتوند در کنار همه اقوام خوزستان و ایران در دوران دفاع مقدس از سوسنگرد و دیگر مناطق دفاع کردند و امروز همه در کنار هم هستیم.
وی پیام این گردهمایی را برادری و اتحاد عنوان کرد و گفت: یکی از دسیسه های دشمن اختلاف افکنی بین اقوام و مردم است که هم باید خواص هوشیار باشند و هم مردم که هوشیار هستند.
به گزارش ایرنا، اجرای سرود ملی،خاطره گویی، مداحی و پخش کلیپ رزمندگان و شهدای شهرهای شوشتر،گتوند،صالح شهر،جنت مکان،ترکالکی،سماله و روستاها از دیگر برنامه های این مراسم بود.
مردم شهرستان گتوند در شمال استان خوزستان 349شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.
7467/6002

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال