فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان :

جدایی مردم از نظام هدف اصلی دشمن از فشارهای اقتصادی است

اهواز - ایرنا- فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت:تبعیت پذیری از ولایت به عنوان وصیت شهدا از ضرورت ها است چرا که دشمن در تلاش است با فشار اقتصادی مردم را از بدنه نظام جدا کند.

به گزارش ایرنا سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور شامگاه جمعه در آیین بیست و هفتمین یادواره شهدای مسجد جوادالائمه اهواز اظهار داشت: یکی از مسائل مهمی که همواره باید آن را یاداوری کنییم ، ثبات و امنیت کنونی کشور است که به برکت خون شهدا حاصل شده است.
وی افزود: دشمن سال ها است که به این ثبات و امنیت ایران حسادت کرده و به دنبال راه هایی است که بتواند آن را خدشه دار کند.
فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ادامه داد: شهدای والا مقام مسجدجوادالائمه اهواز در بیابان های غرب کرخه در هوای سرد با خواندن دعای توسل و دعای کمیل خود را برای عملیات فتح المبین آماده می کردند.
وی تصریح کرد: فتح المبین یکی از عملیات های پیروزمندانه رزمندگان اسلام در منطقه غرب کرخه بود که خون پاک این شهدا این موفقیت بزرگ را برای ما رقم زد.
سردار شاهوارپور گفت: امروز امنیت و استقلال کشور حاصل خون شهدا است که باید قدردان آن باشیم.
وی بیان کرد: شهدا پیشروان کشور در عرصه علم و فناوری بودند همانگونه که شهید تهرانی مقدم در حوزه دفاعی و نظامی به عنوان نمونه بارز یک جوان انقلابی با ساخت موشک های دوربرد افتخار دیگری را برای صنعت دفاعی ایران رقم زد.
فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: مردم شریف ایران در تعهد به خون شهدا پای صندوق رای می آیند ، در مناسب های مختلف حضوری پررنگ داشته و ارتقای شگفت آور بینش سیاسی آن ها بی نظیر است .
وی ادامه داد: هیچ ملتی از نظر آگاهی در حوزه های سیاسی ، مانند ملت ایران نیست؛ مردم ما در دفاع از محرومان و ملت های اسلامی نیز همواره پیشتاز هستند.
وی گفت: اکنون در مساجد، اردوهای جهادی و حلقه های صالحین شاهد حضور پرشور جوانان هستیم که این نیز از برکت های خون شهدا است.
سرتیپ شاهوارپور تصریح کرد: بیش از 36 میلیون نیروی جوان در کشور ما است که 14 میلیون آن تحصیلات عالی دارند و این سرمایه بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم.
وی بیان کرد: یکی از مسائل مهمی که باید بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گیر موضوع بصیرت است؛باید نسبت به مسایل پیش رو بصیرت داشته و توطئه های دشمن را بشناسیم.
فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: شناخت چهره دشمن از ضرورت ها است چرا که دشمن یک بار در جبهه سخت چهره خود را نشان داد و بار دیگر در جبهه نرم وارد شده است.
وی ادامه داد:امروزه اقتدار انقلاب اسلامی در چالش های منطقه ای و بین المللی ایران را در منطقه به عنوان یک کشور مقتدر و تاثیرگذار تبدیل کرده است که ابرقدرت ها در مبادلات خود نظر ایران را باید لحاظ کنند.
7152/6064

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال