هفت طرح عمران شهری در شوش کلنگ زنی یا افتتاح شد

دزفول - ایرنا - هفت طرح عمران شهری روز پنجشنبه در آیینی با حضور مسئولان در شوش کلنگ زنی یا بهره بهره برداری شد.

به گزارش ایرنا یوسف زمانی در آیین راه اندازی کارخانه سنگ شکن شوش گفت: طرح های عمران شهری شوش با اعتباری افزون بر 140 میلیارد ریال کنگ زنی و بهره برداری شده اند.
وی با اشاره به طرح هایی که امروز در شوش بهره برداری شدند، اظهار داشت: بازسازی کارخانه سنگ شکن شوش با توجه به تخریب پل ورودی این شهر و 130 هزار مترمکعب کوپال در دستور کار قرار گرفت.
شهردار شوش با بیان اینکه این کارخانه با همکاری شورای شهر و شهرداری شوش نوسازی شد، اضافه کرد: برای راه اندازی این سنگ شکن 12 دینام و بیش از 30 میلیارد ریال مصالح بنایی و آسفالت خریداری شده است.
وی گفت: مساحت و ظرفیت کارخانه سنگ شکن به ترتیب 2 هزار مترمربع و 150 تن در ساعت است و تمام نیاز شهرداری شوش در خصوص مصالح بنایی و آسفالت را تامین می کند.
زمانی یکی دیگر از طرح های بهره برداری شده در شوش را لوله گذاری زهکش ورودی جاده دزفول عنوان کرد و افزود: یکهزار و 700 متر برای پوشاندن این زهکش لوله گذاری شده است.
وی اظهار داشت: ساختمان مجتمع چند منظوره امام علی(ع)شهرداری به مساحت 230 متر و زیربنای 700 مترمربع در سه طبقه شامل سالن اجتماعات چند منظوره، 2 سوئیت پذیرایی و دفتر مدیریت شهری به بهره برداری رسید.
شهردار شوش افزود: زمین چمن مصنوعی کوی سلمان فارسی به مساحت یکهزارو100 مترمربع و زمین چمن مصنوعی جنب پارک عاشورا خیابان فتح المبین به مساحت یکهزار مترمربع نیز بهره برداری شدند.
وی با اشاره به کلنگ زنی زهکش بلوار جمهوری شوش به طول حدود 2 هزار متر گفت: زهکش ورودی جاده دزفول نیز به طول یکهزار و 700 متر لوله گذاری شد.
زمانی با بیان اینکه عملیات ساخت مجتمع رفاهی تفریحی خلیج فارس با سرمایه گذاری بخش خصوصی در 50هزار مترمربع آغاز شده است، افزود: این طرح برای 126 نفر به صورت مستقیم و برای 260 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی می کند.
وی اضافه کرد: این طرح شامل لوله گذاری زهکش جاده شوش - اندیمشک، 55 باب مغازه به شکل سنتی و آبنما، پارکینگ، مسجد، سرویس بهداشتی و جایگاه CNG است.
7280/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال