کشف راز یک قتل در دزفول

دزفول - ایرنا - سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می کرد در روند رسیدگی پرونده یک قتل خلل ایجاد کند، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین عیدی شامگاه چهارشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: پلیس در پی کشف یک جسد ناشناس در یکی از مناطق شهرستان دزفول، تحقیقات خود را برای کشف حقیقت آغاز کرد.
وی با بیان اینکه وقوع قتل و هویت متوفی در ادامه روند بررسی تایید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با بکارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی، قاتل را که یکی از دوستان مقتول بود، شناسایی و او را با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول افزود: متهم دستگیر شده در سخنانی ضد و نقیض دلیل مرگ متوفی را مصرف بی رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم.
وی با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول برای کشف حقیقت اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشت و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان کرد.
سرهنگ عیدی افزود: قاتل با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول، او را به قتل رسانده است.
7278/3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده*
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال