نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات بین المللی جام تختی شد

اهواز - ایرنا - داور المپیکی اهل کشور اسلوونی به عنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی در مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی حضور خواهد داشت.

به گزارش ایرنا بنابر اعلام فدراسیون کشتی، استانیسلاو سرنک داور المپیکی از اسلوونی به عنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی برای حضور در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی معرفی شد.
سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی روزهای 4 و 5 بهمن با حضور 16 تیم داخلی و خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار می شود.

** رونمایی از مدال ها و کاپ های جام تختی
همچنین فدراسیون کشتی اعلام کرد: از مدال ها و کاپ های سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی رونمایی شد.
این مدال ها و کاپ ها توسط اردشیر پورحکمت از پیشکسوتان کشتی کشور تهیه و به فدراسیون کشتی هدیه شده است.
اردشیر پورحکمت که خود کشتی گیر بوده این اقدام را به خاطر علاقه اش به این ورزش سنتی، مذهبی و باستانی انجام داده است؛ در ساخت این مدال ها و کاپ ها که پنج ماه زمان برده از طرح های اساطیر ایرانی استفاده شده است.
تمام مدال ها و کاپ های آماده شده کار دست است و در ساخت آن از نقره عیار بالا و برنز استفاده شده است؛ همچنین از آب طلا بر روی مدال های طلا و کاپ های قهرمانی استفاده شده است.
رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با حضور بیش از یکصد کشتی گیر در قالب 16 تیم داخلی و خارجی به میزبانی اندیمشک برگزار می شود.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال