در اردوی کیش؛

فولاد خوزستان با یک تیم باشگاهی از کشور غنا دیدار می کند

اهواز - ایرنا - مدیر رسانه ای باشگاه فولاد خوزستان گفت: تیم فولاد خوزستان در اردوی کیش ، در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیمی از کشور غنا می رود.

محمد رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تیم فولاد از روز 21 دی برای برپایی اردویی 12 روزه به کیش سفر کرده و اکنون تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری می کند.
وی هدف از برگزاری این اردو را آمادگی بیشتر بازیکنان برای ادامه رقابت های لیگ برتر بیان کرد و گفت: در این اردو 2 بازی تدارکاتی دیگر با تیم های تراکتورسازی و تیمی از کیش برگزار خواهیم کرد؛ تلاش می کنیم با برطرف کردن نقاط ضعف تیم در نیم فصل دوم نتایج درخشانی کسب کنیم.
مدیر رسانه ای باشگاه فولاد افزود: تاکنون بابک مرادی به جمع بازیکنان فولاد اضافه شده و در صورت نیاز و با نظر کادر فنی بازیکنان دیگری به تیم اضافه خواهد شد؛ هدف مجموعه ورزشی شرکت فولاد خوزستان سربلندی تیم است و بازیکنان تیم در این راستا گام بر می دارند.
وی گفت: فولاد خوزستان تنها باشگاه فرهنگی ورزشی خوزستان است که دارای آکادمی منسجم و تیم های رده پایه در رقابت های کشوری است و تاکنون در رده های سنی نوجوانان و جوانان چندین بار بر سکوی قهرمانی کشور ایستاده اند.
به گزارش ایرنا باشگاه آ اس رم ایتالیا در یکی از توییت ‌های جدید صفحه این باشگاه، به معرفی باشگاه فولاد خوزستان پرداخته ‌است. در متن این توییت آمده است: « طرفداران فولاد درست مثل طرفداران جالوروسی، تیم خود را با پرچم‌ های زرد و قرمز تشویق می ‌کنند. این باشگاه یکی از بهترین آکادمی ‌های ایران را در اختیار دارد و استادیوم فولاد آرنا یکی از مدرن ‌ترین استادیوم ‌های ایران است ».
گفتنی است شاگردان افشین قطبی که نیم فصل نخست لیگ برتر را با برتری خارج از خانه برابر تراکتورسازی تبریز به پایان رساندند دور جدید تمرینات خود را برای افزایش آمادگی و حضور در نیم فصل دوم رقابت‌ های فوتبال لیگ برتر از روز 21 دی تا 2 بهمن ماه در کیش برگزار کرده اند.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال