مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

سهم خوزستان از طرح مسکن دولت چهار هزار و 664 واحد مسکونی است

اهواز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به برنامه وزارت راه و شهرسازی برای ساخت 400 هزار واحد مسکونی تا اتمام برنامه ششم، گفت: سهم خوزستان در اجرای این طرح ساخت چهار هزار و 664 واحد است.

عباس پورسلان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون ستاد استانی این طرح در خوزستان تشکیل شده و بر اساس برنامه مشترک بین دستگاه های اجرایی با توجه به اعتبارات ، تسهیلات و سرمایه گذاری بخش خصوصی تعداد چهار هزار و 664 واحد مسکونی تا پایان سال 1400 در خوزستان ساخته می شود.
وی ادامه داد:در این راستا زمین های مستعد و مازاد دستگاه هایی که می تواند در اجرای این سند ملی موثر باشد برای اجرای این طرح شناسایی می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه بین‌ المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی ایران در تهران که در حال برگزاری است گفت: وزیر راه و شهرسازی از غرفه ستاد بازآفرینی شهری خوزستان که با مشارکت شهرداری‌ های اهواز، دزفول، آبادان، ماهشهر و اداره کل راه و شهرسازی خوزستان بر پا شده، دیدن کرد.
وی افزود: این نمایشگاه با موضوع اصلی بازآفرینی شهری و نوسازی بافت ‌های فرسوده شهری در کشور از 23 تا 25 دی جاری به مدت سه روز در مصلای تهران در حال برگزاری است.
پورسلان گفت: در حاشیه برپایی این نمایشگاه نشست هم اندیشی با موضوع فرصت های توسعه پایدار و بازآفرینی شهری در خوزستان با حضور کارشناسان و مدیران شهرداری های استان و شرکت بازآفرینی شهری ایران و جمعی از صاحبنظران این حوزه در غرفه خوزستان برگزار شد.
9931/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال