بانوی رکاب زن خوزستانی به مسابقات آسیایی اعزام شد

اهواز - ایرنا - دبیر هیات دوچرخه سواری خوزستان گفت: بانوی دوچرخه سوار خوزستانی پس از درخشش در مسابقات کشوری و اردوی تیم ملی، برای حضور در مسابقات آسیایی 2019 جاکارتا در اندونزی انتخاب شدند.

کوروش لرکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فروزان عبدالهی دوچرخه سوار خوزستانی که بارها در میادین بین المللی به میدان رفته با صلاحدید کادر فنی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا رکاب می زند.
وی با اشاره به آمادگی عبدالهی و اینکه در این رقابت ها احتمال کسب نشان را دارد گفت: با توجه به برگزاری اردوی منظم تیم ملی و وجود امکانات مناسب در اهواز، امیدواریم این ورزشکار استان بتواند با دست پر برگردد هر چند که کار بسیار سختی است.
دبیر هیات دوچرخه سواری خوزستان با بیان اینکه خوزستان یکی از چهار استان برتر کشور است که از پیست بین المللی و دیگر امکانات زیرساختی برخوردار است افزود: امیدواریم با برنامه ریزی منسجم شاهد موفقیت بیشتر دوچرخه سواری خوزستان باشیم.
وی اولویت کاری هیات دوچرخه سواری خوزستان را تمرکز روی بخش پایه ها دانست و گفت: پس از چند سال دوری از مسابقات پایه ، تیم نوجوانان خوزستان به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد که نتایج خوبی کسب کرد.
وی ادامه داد:امسال نیز برنامه های آموزشی خوبی برای تمام شهرستان های استان در نظر گرفته شده و از هیات هایی که فعالیت کمتری دارند انتظار داریم که هم پای سایر هیات ها فعالیت کنند.
به گزارش ایرنا مسابقات قهرمانی آسیا از روز 19 دی جاری به مدت یک هفته در جاکارتا اندونزی برگزار می شود.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال