نمایندگان سه استان درباره بحران آب به سران قوا نامه نوشتند

تهران - ایرنا - نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان سه استان خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری به سران سه قوه و شورای عالی امنیت ملی برای حل بحران آب خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، اردشیر نوریان روز یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این نامه توسط نمایندگان سه استان نوشته شده ولی هنوز تقدیم سران قوا و شورای عالی امنیت ملی نشده است.
وی یادآور شد:در این نامه از سران قوا و شورای عالی امنیت ملی درخواست کردیم به مشکل آب ورود کرده و شرایط حل بحران را برای همه استان ها مهیا کنند و فقط مرتبط به استان اصفهان نباشد.
این نماینده مجلس با انتقاد از استعفای نمایندگان اصفهان در مجلس گفت: مسایل مرتبط با آب باید در جلسات تخصصی مورد بررسی قرار گیرد نه این که سریعا نمایندگان استعفا کنند.
نوریان افزود:در این نامه تاکید کردیم که باید شرایط تمامی استان‌های کشور در مورد آب در نظر گرفته شود تا مردم در هیچ استانی ضرر نکنند.
وی بیان کرد: ترجیح می‌دهیم برای حفظ آرامش در کشور و ایجاد نشدن تشنج، مسایل را در جلسات و با حضور کارشناسان پیگیری کنیم و به دنبال جار و جنجال در این زمینه نیستیم.
نوریان یادآور شد:از نمایندگان استان اصفهان می خواهیم که به حضور نیافتن خود در جلسات مجلس پایان دهند و اجازه دهند تا مساله آب با در نظر گرفتن شرایط مردم تمامی استان‌ها حل و فصل شود و فقط شرایط یک استان در نظر گرفته نشود.
سیام*9121*3061**1336/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال