کلاهبردار میلیاردی سکه های تقلبی در دزفول دستگیر شد

دزفول - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: یک کلاهبردار که از طریق ارسال پیامک اقدام به چندین فقره کلاهبرداری فروش سکه های تقلبی در سطح شهرستان دزفول کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده شامگاه شنبه افزود: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری فروش سکه های تقلبی از طریق ارسال پیامک در سطح شهرستان دزفول، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی دزفول با اقدامات اطلاعاتی گسترده و تحقیقات جامع پلیسی موفق شدند یک متهم را که در زمینه فروش سکه های تقلبی فعالیت داشت شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی او را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه گوشی تلفن همراه و 6 عدد سکه تقلبی کشف و ضبط شد، تصریح کرد: با تحقیقات صورت گرفته از متهم و مواجهه حضوری با مالباختگان مشخص شد این فرد با ارسال پیامک های دروغین به افراد با مضمون پیدا کردن سکه و گنج و پیشنهاد شراکت در فروش آنها اقدام به کلاهبرداری می کرده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهم با استفاده از این شگرد 2 میلیارد و 480 میلیون ریال از مالباختگان کلاهبرداری کرده است.
وی با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی به شهروندان توصیه کرد: هرگز فریب وعده های دروغین اینگونه افراد سودجو و فرصت طلب را نخورده و درصورت دریافت چنین پیامک هایی قبل از انجام هرگونه اقدام مراتب را سریعا به پلیس گزارش دهند.
3022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال