پنجمین شکست تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر رقم خورد

اهواز - ایرنا - تیم فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور برابر میهمان خود مغلوب شد تا پنجمین شکست خود را در این فصل متحمل شود.

به گزارش ایرنا تیم های فولاد خوزستان و سپیدرود رشت روز شنبه در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر به سود تیم نفت سپید رود رشت به پایان رسید.
در دقیقه 18 بازی حسین ابراهیمی بازیکن خوزستانی تیم سپیدرود از درون محوطه جریمه با یک شوت دروازه تیم فولاد خوزستان را باز کرد.
در انتهای نیمه اول بازی و در دقیقه 41 این دیدار تیم سپیدرود صاحب یک موقعیت پنالتی شد که احسان مرادیان سنگربان فولادی ها ضربه محمد غلامی را به خوبی مهار کرد و مانع از گل دوم سپیدرود شد.
میلاد بدرقه مدافع تیم فولاد خوزستان که روی بازیکن حریف مرتکب خطای پنالتی شده بود توسط داور از زمین بازی اخراج شد.
قضاوت این دیدار بر عهده موعود بنیادی فر بود که تورج عیوض محمدی و یوسف مغروری او را در امر قضاوت همراهی می کردند.
در این دیدار فرشاد سالاروند از تیم فولاد خوزستان از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
در این دیدار احسان مرادیان، پیمان شیرزادی، حسن بیت سعید، عبداله کرمی، مهدی زبیدی، مهرداد هدایتیان، فرشاد سالاروند، امید صیدالی، لوسیانو پریرا، میلاد بدرقه و رضا میرزایی ترکیب تیم فولاد خوزستان را تشکیل می دادند.
همچنین کوروش ملکی، میثم تهی دست، میلاد شیخی سلیمانی، حسین ابراهیمی، محمد نزهتی، محمدرضا مهدوی، امین جوادی مقدم، مهرداد بایرامی، علیرضا عزتی، میلاد قربان زاده و محمد غلامی برای تیم سپیدرود رشت به میدان رفتند.

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال