مربی تیم سپیدرود:شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است

اهواز – ایرنا - مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: لیاقت تیم ما خیلی بیشتر از وضعیت کنونی است و با بردی که امروز مقابل فولاد خوزستان کسب کردیم خوشحالم که شخصیت تیمی ما در حال شکل گرفتن است.

به گزارش ایرنا علیرضا امامی ‌فر روز شنبه در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر فولاد خوزستان در اهواز بیان کرد:بازی کردن در اهواز آن هم مقابل فولاد کار بسیار سختی است اما خوشبختانه تیم ما با سربلندی از میدان خارج شد و سه امتیاز شیرین کسب کردیم.
وی با بیان اینکه مسابقات قبلی فولاد را که آنالیز کردیم به این نتیجه رسیدیم که بازی سختی در پیش داریم افزود: بازیکنان مان با جان و دل بازی کردند و با حفظ نتیجه یک بر صفر مزد زحماتشان را گرفتند.
مربی تیم سپیدرود با اشاره به اینکه تیمی که تفاضل گل 14منفی دارد باید برای کسب امتیاز تلاش کند گفت: تیم فولاد تیم بسیار سر سختی بود و بازیکنان این تیم فوق العاده کار پرس را انجام می دادند و این امر موجب شد تا نبض بازی را از دست بدهیم.
وی ادامه داد: همیشه تیم هایی که در زمین خود 10 نفره می‌ شوند تلاش بیشتری می کنند اما بچه های ما در این بازی به خوبی کار دفاع را انجام دادند و امیدوارم این اتفاق در مسابقات بعدی هم رخ دهد.
دیدار بین تیم های فولاد خوزستان و سپیدرود رشت با نتیجه یک بر صفر به سود سپیدرود در اهواز به پایان رسید.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال