سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان:

نتایج هفته های گذشته نفت اتفاقی نبود

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برابر فولاد به تداوم روند خوب هفته های اخیر ادامه می دهیم تا ثابت شود نتایج هفته های گذشته ما اتفاقی نبوده است.

به گزارش ایرنا پائولو سرجیو روز جمعه در نشست خبری قبل از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد تیم مستحکمی است که بازیکنان خوب و کیفی در اختیار دارد.
وی افزود: همه تمرکز ما برای شکست دادن این تیم است تا به دومین پیروزی این فصل خود دست یابیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از 2 هفته پیش روند نتیجه گیری خوبی را آغاز کردیم که با شکست دادن فولاد ثابت می کنیم این نتایج اتفاقی نبوده است.
سرجیو تصریح کرد: تیم فولاد را کاملا می شناسیم و با استفاده از نقاط ضعف آنها می توان به سه امتیاز این دیدار دست یافت.
وی خواستار مسئولیت پذیری بازیکنان صنعت نفت آبادان در این دیدار شد و افزود: اگر بازیکنان ما چه کسی که صاحب توپ است و چه کسی که در سمت دیگر زمین باشد احساس مسئولیت پذیری داشته باشید راه رسیدن به سه امتیاز این دیدار هموارتر می شود.
سرمبی صنعت نفت آبادان گفت: امیداریم به رده های بالای جدول صعود کنیم ولی رقابت سختی در لیگ بوجود آمده که رسیدن به رده های بالای جدول نیازمند تلاش و کوشش بیشتر بازیکنان است.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به رغم حضور در آبادان از پاسخگویی به خبرنگاران آبادانی در نشست خبری پیش از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان امتناع کرد.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که با 10 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد فردا از هفته یازدهم این مسابقات در ورزشگاه تختی آبادان میزبان فولاد خوزستان است.
7104/6002

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال