خدمت در راه امام حسین(ع) سبب پیروزی کامل ایران بر کفار است

اهواز- ایرنا- امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده توسط عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) بی نتیجه نمی ماند گفت: قطعا مهم ترین نتیجه آن پیروزی تمام و کمال ملت ایران بر کفر جهانی است.

به گزارش ایرنا آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه اهواز ضمن قدردانی از تمام موکب داران و خدمتگزاران در مراسم باشکوه اربعین اظهار داشت: در سال های نخست زیرساخت هایی همچون آب شرب و جاده مهیا نبود.
وی ادامه داد: در چند سال گذشته شاهد توسعه زیرساخت ها در مسیر پیاده روی اربعین هستیم که جای قدردانی و تشکر دارد.
آیت الله موسوی جزایری تاکید کرد: شاید اگر این زیر ساخت ها برای مراسم اربعین نبود ساخت آنها سال ها زمان می برد اما مسئولان به عشق امام حسین (ع) در کوتاهترین زمان ممکن این زیرساخت ها را توسعه دادند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطر نشان کرد: مرز چذابه به دلیل حضور پرشور زوار و خدمتگزاران به کربلای صغری مشهور شده است.
وی افزود: در طریق الحسین (ع) تنها نیت های پاک و عشق و ارادت به ائمه اطهار دیده می شود، مطمئن باشید این خدمات و اینگونه عبادات بی پاسخ نمی ماند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به روز 13 آبان اشاره و تصریح کرد: سال 43 امام خمینی (ره) به لایحه کاپیتولاسیون ( مصونیت قضایی آمریکاییان در ایران) اعتراض کرد که همین امر منجر به تبعید ایشان در 13 آبانماه شد.
آیت الله موسوی جزایری گفت: در سال 57 نیز دانشجویان علیه رژیم شاه دست به تجمع زده بودند و دانش آموزان دبیرستانی نیز در حمایت از آنها به سمت دانشگاه حرکت کردند اما ماموران شاهنشاهی تعدادی زیادی از آنها را به شهادت رساندند.
وی ادامه داد: در سال 58 نیز دانشجویان متوجه حرکات جاسوسی در سفارت آمریکا شدند از همین رو این لانه جاسوسی را تسخیر کردند به همین جهت روز 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی بسیار مهم است.
وی در ادامه ضمن محکوم کردن جنایات دولت و ارتش نیجریه علیه شیعیان این کشور در حین عزاداری امام حسین (ع) گفت: همانطور که خون امام حسین (ع) بر شمشیر پیروز شد پیروان ایشان نیز بر دشمنان غلبه خواهند کرد.
9887/6002

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال