17هزار و 355خوزستانی آموزش امربه معروف و نهی ازمنکر دیدند

اهواز - ایرنا - جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: 17 هزار و 355 نفر در خوزستان، پارسال زیر پوشش برنامه های آموزشی این ستاد قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا سرهنگ کهزاد سروستانی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته اهواز در محل مصلای مهدیه امام خمینی (ره) بیان کرد: از 17 هزار و 355 نفری که در استان آموزش دیدند سه هزار و 500 نفر به عنوان یاوران این امر به معروف و نهی از منکر در سازمان ها و ادارات سازماندهی شدند.
وی اضافه کرد: پارسال 450 هزار مورد تذکر لسانی به افرادی که مرتکب ناهنجاری اجتماعی شده بودند انجام گرفت.
وی گفت: ماه محرم فرصتی است که فریضه امربه معروف و نهی از منکر پررنگ تر از ماه های دیگر انجام بگیرد.
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان بیان کرد: قانون حمایت از مروجان امر به معروف و نهی از منکر باید با جدیت بیشتری اجرا شود و این ستاد آمادگی آموزش مروجان امر به معروف و نهی از منکر را دارد.
وی گفت: ستاد امربه معروف و نهی از منکر خوزستان برای اجرای این 2 فریضه الهی، اقدامات و برنامه های آموزشی زیادی را برگزار می کند اما در مقابل هجمه دشمنان کافی نیست.
گفتنی است پس از این سخنرانی قطعنامه پایانی هفته امربه معروف و نهی از منکر قرائت شد که در آن آمده است: حفظ نظام اسلامی بزرگترین معروف است و همه باید در حفظ آن تلاش کنند.
همچنین در این قطعنامه از دولت خواسته شده که با استفاده از تبلیغ و فرهنگ سازی سخت کوشی و استفاده از کالای ایرانی در بین مردم ترویج شود.
تلاش برای ایجاد اشتغال و مبارزه با فساد اقتصادی و قاچاق از دیگر مواردی است که در این قطعنامه به آن اشاره شده است.
هفته امر به معروف و نهی از منکر همه ساله در هفته اول محرم برگزار می شود.
7158/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال