اختلاف بر سر جای پارک در ماهشهر به قتل منجر شد

بندرماهشهر - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: اختلاف 2 همسایه بر سر جای پارک خودرو در شهرستان بندر ماهشهر به قتل منجر شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار عباس زاده بیان داشت: ساعت 17 روز پنجشنبه در یکی از محلات شهرستان ماهشهر درپی اختلاف 2 همسایه بر سر پارکینگ یکی از طرفین دعوا با استفاده از اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی به سوی مرد همسایه کرد.
رئیس پلیس ارشد استان خوزستان افزود: فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان بعلت جراحت وارده جان باخت.
وی با تائید فرار قاتل از محل وقوع جرم بیان داشت:ماموران انتظامی با تلاش بسیار محل اختفا قاتل را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی قاتل به هویت(ح_ا) را در کمتر از 2 ساعت دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری که در قتل از آن استفاده شده بود را نیز کشف و ضبط کردند.
سردار عباس زاده در پایان با بیان اینکه قاتل در تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی اعتراف کرد اظهار داشت: متهم پس ازتشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
به گزارش ایرنا یک ماه پیش نیز خانمی جوان در بندرامام خمینی (ره) هنگام خروج خودروی خود از پارکینگ کودکی هفت ساله همسایه را به قتل رساند و سپس برای از بین بردن اثر جرم جسد را حوالی میدان فرودگاه آبادان آتش زد که دستگیر و روانه زندان شد.
9858/7165

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال