98 قبضه سلاح غیر مجاز در خوزستان کشف شد

اهواز-ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 98 قبضه سلاح غیر مجاز و یک هزار و 404 عدد فشنگ درعملیات های پلیس طی هفته گذشته در سطح خوزستان کشف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدرعباس زاده عصر چهارشنبه در این خصوص اظهار داشت: با برنامه ریزی های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی در راستای ارتقای امنیت عمومی استان در زمینه برخورد با عاملان تیراندازی های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ابلاغ گردید.
این مقام ارشد پلیس افزود:پلیس امنیت عمومی با تلاش مستمر در مرکز استان و شهرستان های آلوده به سلاح در خوزستان در هفته گذشته طی چندین عملیات پی در پی موفق به شناسایی ودستگیری 92 نفر از عاملین تیراندازی های غیر مجاز ودارندگان سلاح غیر مجاز شدند.
سردار عباس زاده تصریح کرد: از محل اختفای متهمان تعداد 92 قبضه سلاح شکاری و 6 قبضه سلاح جنگی به همراه یک هزارو 404 عدد فشنگ کشف شد.
وی بیان کرد: متهمان به همراه پرونده متشکله به مراجع قضایی سطح استان معرفی شدند.
فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: نیروی انتظامی استان مصمم است بادارندگان سلاحهای غیرمجاز وعوامل تیراندازی ها درهرشرایط برخورد قانونی وقاطع داشته و امید است این روند باهمکاری مردم خوب وشریف استان ادامه خواهد داشت.
7152/6064

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال