عضو خبرگان رهبری: مساله فلسطین راه حل سیاسی ندارد

اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تجربه دهه های اخیر و طرح های سازشکارانه نشان داده مساله فلسطین راه حل سیاسی ندارد و تنها مبارزه و مقاومت است که صهیونیست ها را به ورطه نابودی و اضمحلال می کشاند.

به گزارش ایرنا آیت ا... عباس کعبی در اجتماع راهپیمایان روز قدس مردم اهواز در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) این شهر افزود:مبارزه مردم فلسطین و محور مقاومت ، صهیونیست ها را مستاصل کرده و ترس و وحشت سراپای وجود آنان را فراگرفته است.
وی روز قدس را روز تجدید بیعت با امام خمینی(ره) و عظیم الشان که بنیانگذار روز قدس بودند بیان کرد و گفت:امام خمینی(ره) با نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، همه نگاه امت اسلامی را به مساله فلسطین معطوف کرد و همین مساله سبب شده رژیم صهیونیستی در ورطه هلاکت قرار گیرد.
آیت ا... کعبی با بیان اینکه گام های استوار راهپیمایان روز قدس ، دشمن صهیونیستی و حامیان آن را ناکام و مایوس کرده افزود: 70سال از عمر سراسر جنایت ، خباثت و وحشی گری صهیونیست ها می گذرد ولی هیچگاه رژیم صهیونیستی این چنین دچار ضعف و زبونی نشده است.
سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس اهواز در ادامه با بیان اینکه به برکت مقاومت و مبارزه ، نیروی هجومی صهیونیست ها از بین رفته و حالت دفاعی به خود گرفته گفت: هم اکنون هسته های مقاومت در سراسر جهان علیه اشغالگری و تجاوز شکل گرفته که هسته مقاومت زینبیون ، حیدریون و فاطمیون نمونه ای از ابعاد این مبارزه و مقاومت است.
آیت ا... کعبی بیان کرد:جنایات نفرت انگیز رژیم صهیونیستی و کشتار زنان و کودکان در راهپیمایی 'بازگشت' نشان داد اشغالگران برای جلوگیری از نابودی خود از هیچ جنایتی روی گردان نیستند و حامیان این رژیم جنایتکار در دنیا و افکار عمومی منفور و مطرود هستند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدام سخیف و خلاف موازین بین المللی رییس جمهوری آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس گفت:این اقدام نابخردانه دولت آمریکا با عکس العمل یکپارچه امت اسلامی رو به رو شد.
وی نابودی رژیم صهیونیستی را سنت الهی بیان کرد و افزود: به توفیق الهی آزادی قدس از چنگال صهیونیست ها زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر(عج) خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد تا 25سال آینده تومار حیات نامشروع رژیم صهیونیستی در هم پیچیده شود و قدس و سرزمین فلسطین به امت اسلامی بازگردد.
به گزارش ایرنا راهپیمایی روز جهانی قدس در اهواز از ساعت 11 روز جمعه از مقابل مسجد جزایری در خیابان امام خمینی(ره) شروع و تا میعادگاه نماز جمعه این شهر ادامه داشت.
6065/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال