ریزش کوه در جاده ایذه - دهدز پاکسازی شد

ایذه - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دهدز اعلام کرد: ریزش کوه که روز دوشنبه در جاده ایذه - دهدز رخ داده بود، با تلاش راهداران پاکسازی و تردد در آن جریان دارد.

کیوان آبسته روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: به دنبال بارندگی شدید در شهرستان ایذه، از بامداد امروز در چند نوبت شاهد ریزش کوه در جاده ایذه - دهدز در نزدیکی تونل های کارون3 و روستای لپر بودیم که با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.
وی افزود: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و حضور به موقع ماموران راهداری هم اکنون جاده ایذه - دهدز - لردگان(چهارمحال و بختیاری)باز بوده و تردد در آنها در حال انجام است.
آبسته، با اشاره به آماده باش راهداران با تجهیزات و ماشین آلات این اداره، یادآور شد: دو گروه راهداری با هدف امداد رسانی و تسهیل تردد وسایل نقلیه و رفع مشکلات احتمالی در حوزه دهدز به ایذه و دهدز لردگان در حال گشت زنی هستند.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دهدز افزود: با توجه به ادامه بارش ها و لغزنده بودن جاده ها، و تردد کوچ عشایر، رانندگان با احتیاط، صبر و حوصله بیشتر رانندگی کنند تا از بروز حوادث ناگوار و تصادفات جلوگیری شود.
جاده ایذه - دهدز - لردگان از مسیرهای ارتباطی خوزستان به استان چهارمحال بختیاری و اصفهان است.
7161/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال