اسماعیل شریفات در 2 بازی آینده تیمش غایب است

اهواز - ایرنا - پزشک تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اسماعیل شریفات بازیکن این تیم 2 بازی حساس تیم خود را در لیگ برتر از دست داد.

محمد فتحی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: شریفات که سابقه مصدومیت از ناحیه ساق پا را داشت در بازی با تیم ذوب آهن پس از برخورد با اسماعیل فرهادی بازیکن تیم حریف، به شدت آسیب دید.
وی افزود: استخوان پای این بازیکن پس از دیدار با تیم ذوب آهن متورم شد که پس از عکسبرداری متوجه شکستگی در این ناحیه شدیم و باید سه تا چهار هفته در گچ باشد.
وی در خصوص وضعیت دانیال ماهینی گفت: این بازیکن از ناحیه عضله پا دچار کشیدگی شده و به بازی با تیم سپاهان نخواهد رسید.
فتحی در ادامه به وضعیت محمد امین آرام طبع دیگر بازیکن مصدوم استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: این بازیکن اکنون در شرایط جراحی به سر می برد و در 2 بازی باقیمانده این بازیکن را نیز در اختیار نداریم.
وی افزود: عقیل کعبی مدافع تیم استقلال خوزستان نیز که از یک مصدومیت قدیمی رنج می برد در بازی هفته گذشته با تشخیص کادر فنی روی نیمکت نشست اما در بازی با سپاهان تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا از این بازیکن بهره لازم را ببریم.
به گزارش ایرنا تیم استقلال خوزستان در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز پذیرای تیم سپاهان اصفهان خواهد بود.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال