باشگاه نفت آبادان به لیگ برتر اعتراض کرد

اهواز - ایرنا - باشگاه صنعت نفت آبادان با ارسال نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ برتر فوتبال، نسبت به اتفاقات پس از بازی با این تیم برابر تیم سپاهان اعتراض کرد.

به گزارش ایرنا سایت باشگاه نفت آبادان یکشنبه اعلام کرد: این باشگاه با ارسال نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ برتر فوتبال نسبت به 'بی‌احترامی و سنگ ‌پرانی گسترده به هواداران تیم فوتبال نفت آبادان پس از اتمام دیدار مقابل سپاهان اصفهان در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر' اعتراض کرد.
گفتنی است در پایان دیدار دو تیم صنعت نفت و سپاهان که جمعه هفته گذشته در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد، هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، مورد حمله سنگ و اشیا مختلف قرار گرفتند که باشگاه صنعت نفت در نامه ای رسمی اعتراض خود را با ذکر مستندات به سازمان لیگ ارسال کرد.
گفتنی است در پایان دیدار جام حذفی بین این دو تیم در اصفهان نیز برخی تماشاگرنماها با حمله به اتوبوس تیم فوتبال صنعت نفت شیشه‌های اتوبوس آنها را شکستند که در آن زمان نیز باشگاه صنعت نفت به شکل رسمی به این موضوع معترض شده بود.
تیم صنعت نفت آبادان هم اکنون با کسب 38 امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی قرار دارد. این تیم در هفته بیست و نهم لیگ برتر باید به مصاف تیم تراکتورسازی برود.
9879/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال