83 ماموریت اورژانس هوایی امسال در دزفول انجام شد

دزفول - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول گفت:از ابتدای امسال تاکنون 83 ماموریت اورژانس هوایی به مناطق کوهستانی و سخت گذر این شهرستان انجام شده است.

سیدمحمد محمودی نژاد روز چهارشنبه به ایرنا افزود:این ماموریت ها با اعلام وجود بیمار بدحال در مناطق صعب العبور و کوهستانی دزفول انجام شده و بیماران برای درمان به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند.
وی افزود:با ماموریت های انجام شده اورژانس هوایی 102 بیمار از طریق اورژانس هوایی به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند که شامل مادران باردار و افراد مصدوم می باشند.
محمودی نژاد اضافه کرد:در آخرین ماموریت اورژانس هوایی که دیروز انجام شد یک بانوی باردار 37 ساله از حوالی روستای دارخلک از توابع دهستان احمدفداله بخش شهیون دزفول به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت های پزشکی قرار گرفت.
بخش های کوهستانی سردشت و شهیون در شمال دزفول دارای مناطقی صعب العبور و سخت گذر بوده که دسترسی به آنها در کوتاهترین زمان تنها با بالگرد امکانپذیر است.
راه اندازی اورژانس هوایی در دزفول نقش مهمی در نجات جان مادران باردار و مصدومان حوادث در مناطف سخت گذر و کوهستانی دزفول داشته است.
7278/6068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال