وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

دستگاه های فرهنگی برای اعتلای فرهنگ و هنر در کنار هم حرکت کنند

اهواز - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ضرورت دستگاه‌های فرهنگی در هم افزایی بیشتر با یکدیگر گفت: دستگاه های فرهنگی باید در پیشبرد اهداف فرهنگی، رشد و اعتلای فرهنگ و هنر در کنار هم حرکت کنند.

به گزارش ایرنا سید عباس صالحی روز شنبه در جمع مدیران استانی سازمان‌‎های وابسته به وزارت ارشاد، فرهنگ را روح جامعه دانست و اظهار کرد: متولیان امور فرهنگی باید تلاش کنند تا بتوانند سهم کارهای فرهنگی هنری خوزستان را در بودجه ٩٧ بالا ببرند.
وی به تاثیر اطلاع رسانی در پیشبرد اهداف وزارت ارشاد اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی بجا و به موقع موجب می شود تا کارها بهتر پیش برود و فعالیت ها به خوبی دیده شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: برای دیده شدن فعالیت های فرهنگی و هنری باید از تمام ظرفیت‌ها و دریچه‌های موجود هم در سطح استان و هم در سطح ملی استفاده کرد.
وی منابع انسانی را سرمایه یک سازمان عنوان کرد و گفت: باید فرصت‌هایی فراهم شود تا خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی به هم نزدیکتر شده و با هماهنگی به رسالت خود بپردازند.
در این نشست مدیران کل اوقاف و امور خیریه، حج و زیارت، نهاد کتابخانه های عمومی، و خبرگزاری جمهوری اسلامی خوزستان عملکرد یک ساله خود را گزارش کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پنجشنبه گذشته برای بررسی وضعیت فرهنگی خوزستان، به مدت سه روز میهمان این استان بود.
7164/ 6037

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال