غیبت تیم مقابل موجب پیروزی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری شد

اهواز - ایرنا - تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر بدون بازی کردن سه امتیاز این هفته را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا تیم ملی حفاری روز جمعه در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان میزبان تیم پیوندگان صنعت فجر بود که به دلیل حاضر نشدن این تیم، سه امتیاز بازی به تیم ملی حفاری تعلق گرفت.
تیم پیوندگان صنعت فجر که در طول هفته گذشته اعلام کرده بود به دلیل مصدومیت بازیکنانش در برابر ملی حفاری صف آرایی نمی کند امروز در برابر شاگردان زیور بابایی حاضر نشد و طبق قانون سه امتیاز این دیدار به اندوخته امتیازات تیم ملی حفاری اضافه شد.
این موضوع اعتراض مسئولان تیم ملی حفاری را به همراه داشت چرا که آن ها می توانستند در این دیدار تعداد گل زده خود را به رقیب دیرینه خود تیم پالایش نفت آبادان نزدیک تر کنند.
منیژه زیبا سرپرست تیم فوتسال بانوان ملی حفاری گفت: سه امتیاز این بازی دردی از ما دوا نمی کند چرا که ما می توانستیم در صورت انجام این دیدار تعداد گل های زده خود را افزایش دهیم و این موضوع در قهرمانی این فصل بسیار موثر است.
وی عنوان کرد: جای سوال است که چرا برخی تیم ها در مقابل ما حاضر نمی شوند اما در برابر تیم پالایش نفت آبادان 15 گل دریافت می کنند.
سرپرست تیم فوتسال بانوان ملی حفاری افزود: با توجه به این که موضوع گل آوراژ در قهرمانی تیم ها موثر است، سال گذشته از طریق فدراسیون پیگیر این موضوع شدیم اما متاسفانه هیچ سودی نداشت.
تیم ملی حفاری در حال حاضر با کسب 55 امتیاز پشت سر تیم پالایش نفت آبادان در رده دوم جدول قرار دارد. این تیم هفته آینده به مصاف تیم استقلال ساری می رود.
9879/6068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال