سه جاده مسدود شده در جنوب خوزستان بازگشایی شد

بندرماهشهر - ایرنا - سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: سه جاده در جنوب خوزستان که از حدود ساعت 11 صبح سه شنبه به دلیل وقوع پدیده گردو غبار و کاهش شدید دید و تصادف، مسدود شده بود ساعتی پیش با تلاش ماموران امدادی بازگشایی شد.

محسن بیرانوند عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: ساعتی پیش هر سه جاده ماهشهر- هندیجان، ماهشهر امیدیه، و ماهشهر -رامشیر با تلاش ماموران امداد رسانی بازگشایی شد و وضعیت به حالت عادی بازگشت.
وی افزود: از ساعت 11 صبح امروز هر سه محور بندرماهشهر- هندیجان؛ بندرماهشهر- امیدیه و بندرماهشهر- رامشیر به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار و کاهش دید افقی مسدود، و تردد وسایل نقلیه مختل شده بود.
وی گفت: کاهش دید باعث وقوع تصادف دو کامیون با هم در جاده ماهشهر- هندیجان ، و پس از آن واژگونی یک تانکر حمل سوخت و ریختن سوخت بر روی جاده شده بود.
سرپرست فرمانداری بندرماهشهر ادامه داد: از ساعت اولیه وقوع پدیده گرد و غبار ماموران امداد رسانی هلال احمر، آتش نشانی و فوریت های پزشکی، راهداری در محل حاضر شده و در حال تلاش برای بازگشایی مسیر و هدایت وسایل نقلیه بودند که به دلیل وزش شدید باد کار امداد رسانی به دشواری انجام می شد.
گرد و غبار غلیظ از صبح سه شنبه بیشتر شهرستان های خوزستان را در بر گرفت که بیشترین میزان غلظت در دزفول 10 هزار میکروگرم بر متر مکعب، معادل 66 برابر حد مجاز نیز رسید.این رقم در ماهشهر به 2 هزار و 330 میکرو گرم بر متر مکعب گزارش شد.
میزان طبیعی ذرات معلق در هوا 150 میکرو گرم بر متر مکعب است.
9858/ 6037
خبرنگار: آمنه محتشمی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال