قدردانی مسئولان جنوب غرب خوزستان از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

آبادان - ایرنا - ائمه جمعه، فرمانداران شهرستان های جنوب غرب خوزستان و مسئولین سازمان منطقه آزاد اروند دوشنبه با صدور پیام های جداگانه ای از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایرنا معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در پیامی از حضور حماسی مردم این شهرستان در راهپیمایی 22بهمن قدردانی کرد.
در این پیام آمده است: درراهپیمایی 22 بهمن بار دیگر آبادان قهرمان شاهد جوش و خروش ملتی بود که پای آرمانهای انقلاب و رهبر خود ایستادند و نشان دادند از هر طیف و گرایش سیاسی ودینی باشند به نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند هستند.
در ادامه این پیام آمده است:مردم آبادان اعم از فارس و عرب و دیگر قومیت ها در کنار هم با اتحاد و برابر حماسه ای بزرگ خلق نمودند.
حجت الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی امام جمعه آبادان در پیامی از حضور باشکوه مردم آبادان در راهپیمایی امروز 22 بهمن، قدردانی کرد.
در این پیام آمده است: باید به پاس وجود شما ملت رشید، جبهه ی خضوع بر خاک سایید و نعمت عظیم خداوند متعال به این سرزمین، یعنی مردمان آگاه، بصیر و انقلابی را، هزاران مرتبه شاکر بود.
در پیام امام جمعه آبادان نوشته شده است:خلق صحنه های تماشایی و کم نظیر شما مردم شریف آبادان در کنار سایر هموطنان عزیز و آفرینش حماسه ای بی بدیل در طلیعه ی چهل سالگی انقلاب اسلامی، در حقیقت غبار فتنه های داخلی و خارجی دشمنان را کنار زد تا همه مستکبران عالم و بدخواهان نظام، به وضوح ، عشق و علاقه ی قلبی همه ی ایرانیان را به نظام اسلامی ببینند و عبرت بگیرند.
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند نیز در پیامی از حضور گسترده مردم شهرستان های آبادان و خرمشهر در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد.
در این بخشی از پیام آمده است: بار دیگر در یوم الله 22 بهمن پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد و بار دیگر مرزداران شهرستان های آبادان و خرمشهردر این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.
در بخش دیگری از این پیام نوشته شده است:از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان های آبادان و خرمشهر که در مراسم یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.
به گزارش ایرنا فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان های خرمشهر، شادگان و بندر ماهشهر در پیام های جداگانه از حضور مردم تقدیر کردند.
3015/6002
خبرنگار:عدنان جواهری ** انتشاردهنده:کبری آقازری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال