رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز:

حضور در راهپیمایی 22 بهمن، چشم طمع دشمنان را از ملت دور کرد

اهواز – ایرنا – رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و وحدت و انسجام آنها اجازه نمی دهد دشمن چشم طمع به مملکت ما داشته باشد.

دکتر ایرج نظری در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه ما نشان دادند در تمام برهه های تاریخ در صحنه هستند و از مملکت خود دفاع می کنند.
وی افزود: ملت ایران اجازه نمی دهند هیچ گزندی به کشور برسد و برای حفظ مملکت خود حاضر به انجام هر نوع فداکاری هستند و با شرکت در این راهمپیمایی به گوش جهانیان می رسانند که همه در کنار هم هستیم.
نظری بیان کرد: دولتمردان نیز باید مسائل مردم را درک کنند و مشکلات مردم را روز به روز کمتر کنند تا همدلی و همبستگی روز به روز بیشتر شود.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان نیز گفت: انقلاب اسلامی چند مولفه دارد که انسجام ملی و همبستگی اجتماعی برای تحقق اهداف سرمایه ملی یعنی مردم از جمله این ویژگی ها است.
علی خدادادی افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردم محور با هدایت و رهبری امام خمینی (ره) بود و نگاه امام راحل مبتنی بر خواسته های افراد آسیب پذیر بوده است.
وی بیان کرد: از اهداف بلند مدت نظام جمهوری اسلامی، تامین نیاز مستضعفان و رسیدن به عدالت اجتماعی بود که اگر این عدالت اجتماعی محقق نشود مردم دچار تناقض شده و اعتماد عمومی سلب می شود.
خدادادی اظهار کرد: مردم بعد از 39 سال انتظار دارند وعده های قانون اساسی عملیاتی شود و از مسئولان انتظار دارند ساده زیستی، جلوگیری از فساد اداری و رسیدگی به امور مردم را سرلوحه کار خود قرار دارند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اینکه صیانت نظام از اهداف مهم نظام و ضروریاتی است که باید توجه ویژه قرار گیرد گفت: باید با تلاش مسئولان و با هدایت رهبر معظم انقلاب، اشکالات و ناکارآمدی ها را در برخی رده ها برطرف کنیم تا با انسجام بیشتر در مقابل تهاجامات خارجی مقاومت داشته باشیم.
3004/6064
خبرنگار: خاطره غفاری** انتشار: محسن بهاروند

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال