خوزستان درمسابقات قهرمان قهرمانان سی شین کاراته بانوان کشور برتر شد

اهواز - ایرنا - نماینده خوزستان در رقابت های قهرمان قهرمانان سی شین کاراته بانوان کشور موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

لیدا زیلایی مسئول برگزاری این رقابت ها روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این رقابت ها با حضور 420 بانوی کاراته کا از 16 استان کشور در دو بخش کاتا و کمیته به میزبانی اهواز برگزار شد.
وی افزود: در بخش کمیته این رقابت ها تیم نفت و گاز مسجدسلیمان به عنوان نماینده خوزستان به عنوان قهرمانی دست یافت همچنین تیم های تهران و لرستان عناوین دوم و سوم مسابقات را از آن خود کردند.
مسئول برگزاری مسابقات عنوان کرد: در بخش کاتا این رقابت ها تیم تهران بر سکوی نخست قرار گرفت همچنین تیم های کرمان و اراک به ترتیب دوم و سوم شدند.
وی با اشاره به این که مسابقات در سطح این رقابت ها حکم انتخابی اعزام به مسابقات هلند را داشت به همین دلیل تمام قهرمانان کشور در این پیکارها حضور داشتند‌ که خوشبختانه بدون هیچ مشکلی برگزار شد.
زیلایی در ادامه به عملکرد ورزشکاران استان در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: کاراته کاهای استان به ویژه بانوان مسجدسلیمان و ماهشهر جزء برترین های کشور محسوب می شوند و در رقابت های بین المللی مختلفی به میدان رفته اند.
وی در پایان ضمن تشکر از هیات کشتی خوزستان به دلیل همکاری در برگزاری این رقابت ها گفت: وضعیت کاراته استان رو به بهبود است و در صورت بها دادن به آن، می توان شاهد شکوفایی بیشتر این رشته در کشور بود.

9879/6002
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: کبری آقازری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال