کشف 82 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان در چهار روز

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در چهار روز گذشته 82 قبضه سلاح غیرمجازطی چند فقره عملیات‌ پلیسی کشف و ضبط شد.

به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه پلیس سردار حیدر عباس‌زاده در تشریح این خبر گفت: با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارایه راهکارهای اجرایی، در راستای ارتقاء امنیت عمومی استان در زمینه برخورد با عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ابلاغ شد.
این مقام ارشد پلیس افزود: پلیس امنیت عمومی با تلاش بی‌وقفه در مرکز استان (اهواز) و شهرستان‌های آلوده به سلاح در استان خوزستان در چهار روز گذشته طی چندین عملیات پی در پی موفق به شناسایی و دستگیری 63 نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیر مجاز شدند.
سردار عباس زاده در ادامه با اشاره به این که از محل اختفای متهمان در مجموع تعداد 82 قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز و 255 عدد انواع فشنگ کشف شد افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی در سطح استان معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: یکی از اولویت‌های مهم نیروی انتظامی استان جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز و شناسایی عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز است که اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته موید این مطلب است.
7164/6002
خبرنگار:عاطفه جوادی**انتشار : کبری آقازری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال