نتایج نمایندگان خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال امیدهای کشور

اهواز - ایرنا - تیم های بسکتبال نفت امیدیه و ملی حفاری در مصاف با حریفان خود در هفته هشتم لیگ برتر امیدهای کشور به برتری رسیدند.

به گزارش ایرنا تیم نفت امیدیه صدرنشین رقابت های گروه ب لیگ برتر باشگاه های امید کشور روز جمعه در امیدیه به مصاف تیم مس کرمان رفت که با نتیجه 84 بر 55 به برتری رسید.
تیم نفت امیدیه که تنها تیم بدون شکست گروه جنوب (ب) این رقابت ها به شمار می رود با کسب این سه امتیاز به روند پیروزی های خود ادامه داد و راه خود را برای صعود به لیگ برتر هموارتر کرد.
در ادامه این رقابت ها دو تیم پتروشیمی بندرامام و ملی حفاری در ماهشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 65 بر 59 به سود ملی حفاری به پایان رسید.
تیم مهروبان نوین ماهشهر دیگر نماینده خوزستان در این هفته میهمان تیم مقاومت میناب بود که با نتیجه 76 بر 65 مغلوب حریف خود شد.
هم اکنون تیم های نفت امیدیه، پتروشیمی بندرامام، مهروبان نوین ماهشهر و ملی حفاری به ترتیب در رده های اول، دوم، چهارم و پنجم گروه جنوب مسابقات قرار دارند.
در هفته نهم این رقابت ها که یکم دی برگزار می شود تیم های مهروبان نوین ماهشهر و ملی حفاری به مصاف یکدیگر خواهند رفت. همچنین تیم نفت امیدیه میهمان تیم مقاومت میناب است. پتروشیمی بندرامام در این هفته به مصاف تیم مس کرمان می رود.
9879 / 6037
خبرنگار: محمد شاکری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال