بانوان کارآفرین خرمشهر در اولویت پرداخت تسهیلات کارآفرینی هستند

خرمشهر - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: اولویت پرداخت تسهیلات زودبازده به بانوان کارآفرین است.

به گزارش ایرنا ولی اله حیاتی چهارشنبه در آیین گشایش نخستین نمایشگاه دستاوردهای جوانان کارآفرین خرمشهر و آبادان در محل موسسه خیریه بهار خرمشهر، مهمترین دغدغه دولت را معضل بیکاری دانست و گفت: دولت برنامه های متنوعی برای ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاه های زودبازده و کارآفرین تدارک دیده است.
وی افزود: از کارگاه هایی که اشتغال زودبازده داشته و و کارآیی خود را نشان می دهند حمایت کرده و خط اعتباری ویژه ای برای آنها در نظر گرفته می شود.
حیاتی با بیان اینکه کارآفرینان هر کدام که نیاز به تسهیلات دارند به فرمانداری مراجعه کنند، گفت: فرمانداری خرمشهر برای پیگیری و معرفی جوانان کارآفرین برای دریافت تسهیلات آمادگی دارد.
وی از راه اندازی بازارچه بانوان خرمشهر در آینده نزدیک خبر داد و افزود: بانوان کارآفرین می توانند محصولات تولید شده خود را در این بازارچه عرضه کنند.
فرماندار ویژه خرمشهر، به راه اندازی برخی کارگاه های صنعتی در خرمشهر اشاره کرد و گفت: به زودی کارگاه بزرگ صنعتی فولاد کاوه خرمشهر و کارخانه کوک سبز که سالها متوقف مانده بود، وارد مدار تولید می شود و یکهزار و 500 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد می کند.
وی ادامه داد: امید است شهرهای آبادان و خرمشهر رونق و اشتغال سال های پیش از از جنگ تحمیلی را بدست آوردند.
7100/ 6037
خبرنگار : کمیله حجازی ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال