عبدالله ویسی از سمت خود استعفا داد

دیگر نمی توانم در تیم کار کنم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: به دلیل مشکلات مالی فراوانی که در تیم وجود دارد دیگر نمی توانم در این تیم کار کنم و از همین جا استعفای خود را اعلام می کنم.

به گزارش ایرنا عبدالله ویسی روز سه شنبه در نشست خبری پس از بازی بین دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان اظهار کرد: اوضاع در تیم ما بسیار بد است و دیگر شرایط برای کار کردن من مهیا نیست اما اگر اوضاع این تیم به حالت عادی برگردد من به کارم در تیم ادامه می دهم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که بازیکنان ما هنوز یک ریال هم دریافت نکرده اند و من دیگر نمی دانم چه بگویم افزود:در نیم فصل برای این که بتوانم تیمم را تقویت کنم نیاز به چندین بازیکن دارم اما پولی برای انجام این کار وجود ندارد.
وی ضمن ناراحتی از وضعیت موجود تیمش گفت: قطعا اگر شرایط خوبی بر تیم ما حاکم بود حال و روز ما بهتر بود، استقلال خوزستان تاکنون 14 امتیاز کسب کرده و لیاقت آن را دارد که در لیگ ماندگار شود.
ویسی ادامه داد: از تمام مردم فوتبال دوست خوزستان عذرخواهی می کنم ولی دیگر چاره ای ندارم و باید از این تیم جدا شوم 6 ماه پیش زمانی که به اهواز آمدم اصلا تیمی وجود نداشت و برای سرپا نگه داشتن تیم بسیار تلاش کردم، در طول مدت حضورم در تیم هنوز پولی دریافت نکرده ام و هیچ ناراحتی از این تیم ندارم.
وی در خصوص بازی امروز گفت: هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما باید بگویم که حریف بدون این که موقعیتی داشته باشد پیروز بازی شد. می توانستیم به بازی برگردیم و موقعیت های بی شماری بر روی دروازه آن ها خلق کردیم اما در گلزنی موفق نبودیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان ضمن تبریک به تیم نفت آبادان بابت کسب سه امتیاز این بازی گفت: بازیکنانم خلاقیت لازم را نداشتند و حتی نتوانستند پشت محوطه جریمه حریف یک خطا بگیرند.
9879/6002
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار : کبری آقازری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال