بدنبال درخشش خوزستانی ها در مرحله دوم مسابقات اتومبیلرانی دریفت کشور؛

پیشانی دار شایستگی قهرمانی در این مسابقات را دارد

اهواز-ایرنا- رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان گفت: امتیازات پیشانی دار نشان دهنده آن است که این ورزشکار بار دیگر شایستگی قهرمانی در مسابقات دریفت کشور را دارد.

ابراهیم جوانمردی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مرحله دوم مسابقات اتومبیلرانی فرمول دریفت قهرمانی کشور روز جمعه 6 مردادماه در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که تیم خوزستان موفق شد عنوان دوم و سومی این دوره را از آن خود کند.
رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خوزستان با اشاره به این که این مسابقات با حضور 15 ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد افزود: شهاب پیشانی دار ورزشکار خوزستانی موفق شد پس از علیرضا جلایی از خراسان رضوی عنوان دوم را از آن خود کند.همچنین هیراد صفرچی دیگر ورزشکار خوزستانی مقام سوم مسابقات را به خود اختصاص داد.
وی با بیان این که مسابقات فرمول دریفت کشور در شش مرحله برگزار می شود که چهار مرحله دیگر آن باقی است، افزود: در پایان این مسابقات برترین راننده به مسابقات آسیایی اعزام خواهد شد، سال گذشته پیشانی دار قهرمان این مسابقات شد و امیدواریم در سال جاری نیز قهرمانی خود را تکرار کند.
جوانمردی در پایان گفت: در حال حاضر شهاب پیشانی‌دار با 180 امتیاز در مجموع دو راند سپری شده از این مسابقات، بالاترین امتیاز را در بین شرکت‌کنندگان داشته و در جایگاه نخست مسابقات قرار دارد.
6002/خبرنگار: محمد شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال