مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی شهرکرد تمدید شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری از تمدید مهلت شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش ایرنا، فرهاد خلیل مقدم روز سه شنبه در نشست هماهنگی جشنواره افزود:دهم تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار در بخش مکتوب و بیستم تیرماه آخرین مهلت شرکت در بخش الکترونیک است.
وی ادامه داد: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با هدف گسترش فرهنگ رضوی و ترویج مطالعه با موضوع فرهنگ غنی اسلامی و سیره ائمه معصوم (علیهم‌السلام) و به مناسبت ایام بابرکت دهه کرامت برگزار می‌شود.
به گفته وی، در این دوره از جشنواره 6 عنوان کتاب در سه بخش‌ کودک، نوجوان و بزرگسال و در موضوع‌ های امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و حضرت احمد بن موسی(ع) به مخاطبان عرضه شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این جشنواره به 2 شیوه مکتوب و اینترنتی و در دو قالب فردی و خانوادگی برگزار می‌شود، تصریح کرد: علاقه‌مندان برای دریافت منابع مسابقه می‌توانند به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان و یا نشانی اینترنتی www.iranpl.ir جهت دریافت فایل پی‌دی‌اف مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، سال گذشته بیش از 5 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری در این جشنواره شرکت کردند.
آیین اختتامیه جشنواره در دهه کرامت از سوم تا سیزدهم مردادماه به میزبانی شهرکرد برگزار خواهد شد.
خبرنگار: خاطره حسین زاده** انتشار دهنده:محمود رئیسی
7363/2097

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال