معاون فرماندار دزفول:چهارم خرداد نماد مقاومت و پایداری ملت ایران است

دزفول - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دزفول از چهارم خرداد روز دزفول به عنوان نماد مقاومت و پایداری ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس نام برد و گفت:به مناسبت چهارم خرداد ویژه برنامه های متنوعی در سطح ملی در شهرستان دزفول برگزار می شود.

به پاس مقاومت و پایداری مردم دزفول در طول هشت سال دفاع مقدس ، چهارم خرداد در تقویم ملی به عنوان روز مقاومت و پایداری ، روز دزفول نام گذاری شده است.
به گزارش ایرنا احمد علیپور یکشنبه در نشست هماهنگی بزرگداشت چهارم خرداد در محل فرمانداری ویژه دزفول افزود:چهارم خرداد متعلق به همه ملت ایران است و باید این روز مهم تاریخی به درستی برای مردم کشور معرفی شود.
وی از دزفول به عنوان شاخص و الگوی مقاومت ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی نام برد و گفت:به پاس تجلیل از مقاومت و پایداری مردم دزفول در هشت جنگ و پشتیبانی از رزمندگان باید ظرفیت های اقتصادی قابل قبولی در راستای تولید و اشتغال در شهرستان دزفول تعریف شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز در این نشست ضمن تشریح ویژه برنامه های چهارم خرداد روز دزفول گفت:آیین بزرگداشت چهارم خرداد با حضور سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رییس ستاد کل نیروهای مسلح
در مصلای امام علی(ع) دزفول برگزار می شود.
سرهنگ پاسدار عبدالامیر محتشمی راد افزود:نورافشانی ، اجرای برنامه فرهنگی بانوای کاروان ، پیاده روی خانوادگی ،شب شعر و برپایی نمایشگاه از کمک و پشتیبانی مردم دزفول از رزمندگان از دیگر برنامه های چهارم خرداد در دزفول می باشد.
وی همچنین از اعزام پزشک به مناطق محروم دزفول به مناسبت چهارم خرداد خبر داد.
عبدالعلی کریمی رییس شورای اسلامی شهرستان دزفول نیز با انتقاد از کم توجهی صدا و سیما به اخبار و رویدادهای شهرستان دزفول گفت:از صدا و سیما انتظار می رود ویژه برنامه های چهارم خرداد ،روز مقاومت و پایداری ملت ایران را به طور گسترده و در شان مردم دزفول پوشش خبری داده تا مردم شهرهای مختلف ایران با مقاومت و ایثار مردم دزفول بیشتر آشنا شوند.
به رغم اصابت 176 موشک دور برد ، 2500 گلوله توپ و 331 بمب و راکت ، مردم دزفول در طول هشت سال جنگ تحمیلی این شهر را تخلیه نکرده و با مقاومت و ایستادگی به پشتیبانی از رزمندگان پرداختند.
مردم دزفول بیش از دو هزار و 600 شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند.
ﺭﻭﺯ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺧﺮﺩﺍﺩ ﻣﺎﻩ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ 1390 ﺩﺭ ﺗﻘﻮﯾﻢ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺭﻭﺯ ﺩﺯﻓﻮﻝ ﻭ ﺭﻭﺯ ﻣﻠﯽ ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ و پایداری ﻧﺎﻡ ﮔﺬﺍﺭﯼ ﺷﺪ.
6068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال