دزفول در آستانه نیمه شعبان غرق در جشن و شادی است

دزفول - ایرنا - در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان ، شهر دزفول غرق در جشن و شادی شده است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا ، مشتاقان و بیقراران ظهور یگانه منجی عالم بشریت (عج) در دزفول از چند روز پیش با آذین بندی مساجد ، معابر و خیابان ها آغوش خود را برای استقبال از این روز بزرگ گشوده اند.
این روزها، بوی گلاب و اسپند شامه هر عابری را در خیابان ها و کوچه های دزفول می نوازد و انتظار بی صبرانه مشتاقان ظهور را در این دیار به نمایش می گذارد.
عاشقان خاندان عصمت و طهارت در دزفول در تکاپو هستند جشن هایی باشکوه و در خور شان والای امام عصر (عج) برگزار کنند.
این موج دلدادگی، پیر و جوان ، زن و مرد نمی شناسد و از تمامی طیف ها و گروه ها عاشقان و منتظران را به پیشواز از جشن نیمه شعبان فرا خوانده است.
برگزاری آیین مولودی خوانی در مساجد و اماکن زیارتی از جلوه های استقبال از عید بزرگ نیمه شعبان در دزفول است که به اوج رسیده است.
مردم خسته از زندگی روزمره دنیوی با حضور در مساجد، حسینیه ها و مهدیه ها دستان خود را به التماس ظهور امام عصر (عج) به سوی آسمان دراز کرده و اشک ریزان ندای ˈ اللهم عجل لولیک الفرج ˈ سر می دهند.
این روزها نگاه های منتظر چشم به ظهور منجی دوخته است تا شاید این جمعه همزمان با روز بزرگ نیمه شعبان ، انتظار برای همیشه پایان یابد و مهدی موعود (عج) یگانه منجی عالم بشریت ، چشم بیقراران را به ظهور خویش روشن کند.
آیین جشن نیمه شعبان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر پنجشنبه در بسیاری از مساجد و حسینیه های شهر دزفول با مولودی خوانی و پخش نقل و شیرینی آغاز شده است.
آذین بندی خیابانها ، میادین و معابر شهری دزفول در آخرین ساعات باقی مانده تا شب نیمه شعبان نیز به اوج رسیده به طوریکه تردد در خیابانهای این شهر به کندی انجام می شود.
در شب نیمه شعبان آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) دزفول میزبان خیل عاشقان امام عصر حضرت مهدی موعود (عج) از مناطق مختلف خواهد بود.
به مناسبت خجسته میلاد قائم آل محمد(عج) ،اجتماع بزرگ منتظران ظهور در کنار مزار سرباز گمنام امام زمان (عج) در دزفول برگزار می شود.ک/3 648

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال