همایش خانواده پویا در اهواز برگزار می شود

اهواز- معاون فرهنگی اجتماعی شهردار منطقه چهار اهواز از برگزاری همایش خانواده پویا به مناسبت روز ملی خانواده خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی شهردار منطقه چهار اهواز ˈموسی خنافرهˈ اظهار داشت: این همایش از جمله برنامه هایی است که به مناسبت روز خانواده شامگاه روز پنج شنبه هجدهم آبان ماه در ساعت 18 و 30 دقیقه در پارک گل ها واقع در منطقه گلستان نبش خیابان سعدی برگزار خواهد شد.
وی هدف از برگزاری این همایش را آشنایی هر چه بیشتر خانواده ها با مسائل اجتماعی و حقوق شهروندی دانست و گفت: یکی دیگر از اهداف برگزاری همایش خانواده پویا استحکام بنیاد خانواده هاست.
این مقام مسوول گفت: دکتر شاهین فرهنگ در همایش خانواده پویا برای مردم اهواز سخنرانی خواهد کرد .
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار منطقه چهار اهواز از استقبال بی نظیر مردم از برنامه های قبلی دراین زمینه خبر داد و گفت: همایش جوانان، اینترنت و ماهواره که 30 مهرماه با حضور دکتر علی اکبر رائفی پور برای آگاهی بخشی به خانواده ها در خصوص خطرات و پیامدهای استفاده از ماهواره و اینترنت برگزار شد، مورد استقبال گسترده قرار گرفت.
وی افزود: این همایش با حضور بیش چهار هزار نفر از مردم اهواز به ویژه جوانان پرسش گر در پارک گل ها واقع در منطقه گلستان برگزار شد.
خنافره در ادامه به تشریح دیگر برنامه های فرهنگی شهرداری منطقه چهار اهواز پرداخت و گفت: دومین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی منطقه روز جمعه 19 آبان مان در ساعت 19 در مسجد النبی (ص) برگزار می شود.
وی افزود: در این جلسه که روحانیون و ائمه جماعات منطقه حضور دارند در رابطه با مسائل فرهنگی و عمرانی بحث و تبادل نظر می شود.
در تقویم رسمی کشور 11 آذرماه به نام روز ملی خانواده و تکریم بازنشستگان نام گذاری شده است.
ک/1 642/7158

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال