جوانان ارزشمندترین سرمایه های اجتماعی هستند

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست فرمانداری روانسر گفت: جوانان ارزشمندترین سرمایه های اجتماعی کشور هستند و حفظ این سرمایه ها برای ما مهم است.

سعدی مصطفی زاده روز سه شنبه در نشست ستاد ساماندهی جوانان شهرستان روانسر افزود: تهدیدی که امروز جوانان ما را هدف قرار داده فرهنگ است و این فرهنگ در قالب فضای مجازی امروز تهدیدی خطرناک برای این نسل است که نیازمند مدیریت اصولی برای آن هستیم.
وی تصریح کرد: تقویت باورهای دینی و اعتقادی جوانان و آموزش مهارتهای زندگی باید مورد توجه قرار بگیرد و در این راستا ضرورت دارد از ظرفیت های فرهنگی، دینی و علمی علما و فرهیختگان بهره گیری کنیم.
سرپرست فرمانداری روانسر ادامه داد: اگر بخواهیم از قافله جهانی عقب نمانیم باید خود را با تغییرات جهانی متناسب کنیم تا در جاده توسعه عقب نمانیم و این مهم فقط با مشارکت جوانان میسر است.
مصطفی زاده با بیان اینکه اشتغال جوانان بسیار مهم است اضافه کرد: ایجاد شغل و کارآفرینی با تلاش همگانی امکان پذیر است و باید ضمن رفع موانع، تسهیل گر اشتغال نسل جوان باشیم.
فریبا محمدی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان روانسر نیز از برگزاری مراسم تجلیل از جوانان موفق و برتر شهرستان در عرصه های مختلف خبر داد.
شهرستان روانسر با 47 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه واقع شده است.
7455/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال