کاراته کا کرمانشاهی از لیگ جهانی کنار رفت

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه گفت: در اولین روز رقابت های لیگ جهانی کاراته، هامون درفشی پور یکی از 2 کاراته کا کرمانشاهی حاضر در مسابقات با قبول شکست برابر حریف خود از مسابقات کنار رفت.

ناصر محمدصالحی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: درفشی پور یکی از 2 نماینده وزن 67 کیلوگرم ایران در رقابت های لیگ جهانی کاراته بود که صبح امروز با شکست برابر حریف ژاپنی و عدم راه یابی این حریف به فینال از گردونه مسابقات خارج شد.
وی ادامه داد: این کاراته کا کرمانشاهی در دیداری برابر مقابل ورزشکار ژاپنی با حساب «یک بر صفر» نتیجه را واگذار و از رسیدن به مراحل بعدی بازماند.
محمدصالحی تصریح کرد: درفشی پور بهمن ماه سال قبل و در دومین دوره رقابت های لیگ جهانی که به میزبانی امارات برگزار شد توانسته بود مدال برنز را کسب کند.
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: مهدی خدابخشی دیگر کاراته کا کرمانشاهی حاضر در رقابت های لیگ جهانی است که هنوز مسابقاتش آغاز نشده است.
وی با بیان اینکه خدابخشی یکی از نمایندگان وزن 84- کیلوگرم ایران است، گفت: این کاراته کا کرمانشاهی در مسابقه اول خود با حریفی از مصر روبرو شود و در صورت پیروزی با کاراته کایی از کشور آمریکا مسابقه می دهد.
محمدصالحی در پایان ابراز امیداری کرد تا خدابخشی بتواند با شکست رقبای خود به مراحل پایانی صعود و صاحب مدال شود.
سومین مرحله لیگ جهانی (کاراته وان) با حضور 661 کاراته کا از 78 کشور در شهر رباط مراکش در جریان است.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال