2 کاراته کای کرمانشاهی عازم لیگ جهانی شدند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از اعزام 2 کاراته کای کرمانشاهی به رقابت های لیگ جهانی (کاراته وان) که قرار است به میزبانی مراکش برگزار شود، خبر داد.

ناصر محمد صالحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هامون درفشی پور و مهدی خدابخشی 2 کاراته کا کرمانشاهی هستند که با نظر کادر فنی در ترکیب اعزامی تیم ایران برای حضور در مسابقات لیگ جهانی قرار گرفتند.
وی ادامه داد: درفشی پور در وزن 67- کیلوگرم و خدابخشی نیز در وزن 84- کیلوگرم برای تیم کاراته ایران در لیگ جهانی کاراته به میدان می رود.
محمدصالحی تصریح کرد: تیم کاراته ایران با 20 ورزشکار (13 آقا و 7 خانم) روز گذشته تهران را به مقصد مراکش ترک کرد تا از فردا (جمعه - 30 فروردین) به رقابت با حریفان بپردازد.
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه با بیان اینکه سومین دوره مسابقات لیگ جهانی مراکش تا روز دوشنبه دوم اردیبهشت به طول می انجامد، گفت: بیش از یک هزار ورزشکار در این رقابت ها حضور دارند.
وی خاطرنشان کرد: سیدشهرام هروی به عنوان سرمربی و شهاب سلطانی به عنوان مربی هدایت تیم کاراته آقایان ایران را در لیگ جهانی برعهده دارند.
محمدصالحی در پایان با اشاره به آمادگی مطلوب درفشی پور و خدابخشی ابراز امیدواری کرد تا هر دوی آن ها دست پر و با مدال لیگ جهانی را ترک کنند.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال