10 رویداد مهم ورزشی امسال در کرمانشاه برگزار می شود

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده 10 رویداد مهم ورزشی امسال در استان برگزار می شود تا این دیار بیش از پیش در معرض توجه ورزش دوستان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، صابر رحیمی روز پنجشنبه در اولین گردهمایی بزرگ جامعه شنا که در سرسرای جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: اولین رویداد مهم ورزشی برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج تحت عنوان «جام بیستون» است.
وی ادامه داد: این مسابقات از هشتم تا چهاردهم اردیبهشت با حضور 160 ورزشکار داخلی و خارجی در سرسرای امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.
رحیمی تصریح کرد: پرتغال، ارمنستان، چین، عراق، افغانستان، اتریش، دانمارک و نپال از جمله تیم های خارجی شرکت کننده در این مسابقات هستند.

** کسب 41 مدال توسط ورزشکاران هیات شنا
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان کرمانشاه نیز در این مراسم گفت: این هیات سال موفقی را پشت سرگذاشت به گونه ای که ورزشکارانش توانستند 41 مدال رنگارنگ را در مسابقات مختلف کسب کنند.
پیمان جاویدان افزود: صعود تیم واترپلو جوانان به لیگ برتر و کسب مقام دوم لیگ برتر شیرجه کشور توسط تیم کرمانشاه از دیگر موفقیت های هیات شنا، شیرجه و واترپلو در سال گذشته بود.
وی تصریح کرد: همچنین سال گذشته و در جریان بازی های آسیایی 2018 جاکارتا 2 ورزشکار کرمانشاهی عضو تیم ملی واترپلوی ایران موفق به کسب مدال برنز شدند که بسیار ارزشمند بود.
در این مراسم با اهدای لوح و هدیه از ورزشکاران برتر هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان کرمانشاه تجلیل شد.
7458/8066

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال