بیش از 11 هزار قرص روانگردان در کنگاور کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور گفت: با تلاش ماموران پلیس، 11 هزار و 100 حبه قرص روانگردان به همراه 97 هزار سی سی شربت متادون در این شهرستان کشف شد.

پایگاه خبری پلیس روز پنجشنبه به نقل از سرهنگ 'عزیز الهیاری' اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس کنگاور مبنی بر اینکه فردی بوسیله یک دستگاه خودروی دنا قصد جابه جایی قرص و داروی روانگردان را دارد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی محل تردد خودروی مورد نظر را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه آن را متوقف کردند.
سرهنگ الهیاری تصریح کرد: در بازرسی از صندوق عقب این خوردو که سه سرنشین (2 خانم و یک آقا) داشت 97 لیتر شربت متادون و 11 هزار و 100 حبه قرص روانگردان کشف کردند.

** کشف کالای قاچاق در کنگاور
فرمانده انتظامی کنگاور همچنین به برخی اقدامات صورت گرفته توسط پلیس شهرستان در یک هفته اخیر اشاره کرد و گفت: کشف سه دستگاه لوازم خانگی قاچاق شامل کولر گازی، ماشین لباسشویی و جاروبرقی به ارزش 180 میلیون ریال از جمله این اقدامات بود.
وی دستگیری یک سارق خودرو و کشف یک دستگاه خودروی پژو 206 با پلاک جعلی و همچنین کشف 127قطعه لوازم و قطعات سرقتی خودرو را از دیگر اقدامات صورت گرفته برشمرد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 76 هزار نفر در 94 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده و دروازه ورودی این استان محسوب می شود.
7458/3033

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال